FURNITURE / Tables / Spelbord 5828222
nr 582 8222
Spelbord
Orientaliskt, 'Tusen spel', lenght: 82, width: 42, height: 75,
Orientaliskt, "Tusen spel", inläggningar av pärlemor, ben, samt olika träslag, längd: 82, djup: 42, höjd: 75 (fanérskador + lagning)
7000
SEK 6000
Monday May 11 2009
at 16:00:00